1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Fargo Dizi Yorumu

Fargo Dizi Yorumu

Fargo Dizi Yorumu

İnsanlar tarafından her zaman ezilen, pasif bir karaktere sahip, başkalarına zarar vermemek ve üzmemek için her zaman davranışlarını alttan bir adam! Ancak hayatında ne kadar mütevazi bir yaşam sürsede etrafındaki insanlar bu durumdan çok memnun değildir. Özellikle karısı daha iyi bir hayat istediği için kocasının üzerine giderek şuan her fırsatta yaşadıkları hayattan memnun olmadığı vurgulamaktadır. Bu adamın sinirlerini biraz bozmaya ve kendisini sorgulamaya başlar. Diğer insanlar mı yanlış düşünüyor yoksa kendisi mi yanlış? Tüm bu sorunlar kiralık bir katille tesadüfen karşılaşması sonucu cevap bulacak, tüm hayatının değişeceği bir hayata başlayacaktır.

Dizi suç ve dram kategorisinde gerçek hayatta yaşanmış hikayelerden esinlenilerek hazırlanmaktadır. Her sezonunda farklı hikayeler işlenmektedir. Olaylarda yaşanan birçok şey gerçek hayatta elde edilen delil ve ifadelere dayandırılarak gerçeğe en yakın haliyle işlenmiştir.

Fargo Dizi Yorumu

İMDB puanı 9 ile göz dolduran dizi yetişkin bir kitleye hitap ediyor diyebiliriz. Özellikle fantastik, aksiyon dizileri sevenleri çok tatmin etmeyebilir ancak True Detective tarzında bir yapım arıyorsanız kaçırmamanız gereken bir dizi, şuana kadar ilk sezon hikayesini izleme fırsatımız oldu ilk 2 bölümü biraz yavaş geçse de konu itibariyle merak ettiren bir dizi, içinde hayrete düşürecek detaylı, çok zekice planlanmış olaylar bulunmuyor ancak hikayelerin gerçek yaşamdan uyarlandığını düşünürsek ekstrem hikayeler beklememek gerekir.

Tesadüf olaylarla başlayan güzel bir hikayesi var. Peki bu kadar yüksek bir puanı hak ediyor mu diye sorsanız hayır, olgun insanlara hitap eden bir dizi olduğunu söylemiştik ve puanlama yapılırken cüretkâr davranılmış ama izlemeyede değer bir dizi. Özellikle fazla zamanınız varsa ve izleyecek yeni bir dizi arıyorsanız kaçırmamalısınız. Fargo popüler birçok dizi sitesinden kaldırıldığı için bulmakta zorlanabilirsiniz Fargo izle adresinden dizinin tüm sezon ve bölümlerine ulaşabilirsiniz.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap