1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Falling Skies Bitti ! bir efsane daha sona erdi

Falling Skies Bitti ! bir efsane daha sona erdi

Falling Skies Bitti ! bir efsane daha sona erdi

Uzaylıların dünyamızı işgal etmesiyle başlayan Falling Skies 5. sezon 10. bölümü ile final yaparak ekranlara veda etti. İlk çıktığı yıllarda büyük bir reyting oranı yakalayan ve başarılı bilim kurgu dizileri arasında yer alan yapım son sezonlarında heyecan ve aksiyonu kaybedince ekranlara veda etmek zorunda kaldı. Şanslıyız ki final bölümünü izleme şansımız oldu.

Birçok yapım final yapamadan iptal edilirken Falling Skies’ın sonunu görmek sevindirici gibi duruyor. Diğer bir taraftan son bölümü izleyenlerin yorumu gerçekten bitti mi oldu. Özellikle 5. sezonda yayınlanan bölümler insanları tatmin etmeyecek nitelikte vakit geçirmek içindi. Bu kimsenin gözünden kaçmadı. Başarılı sayılabilecek bölümler izlemem fırsatı bulamadık en azından finalin güzel bitmesini hayal ederek izlemeye devam ettik.

Neyse ki final bölümünde istediğimizi aldık diyebilirim, beklentilerin altında kalmış olsa da olması gerektiği gibiydi. Toplam 88 dizinin başlayacağı yeni döneme girerken izleme listemizden çıkmış olması bir artı gibi duruyor. Böylece bir efsaneye daha veda ettik…

Arama Terimleri: falling skies 6 sezon olacak mı
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap