1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. En Seksi Hollywood Kadın Oyuncuları

En Seksi Hollywood Kadın Oyuncuları

En Seksi Hollywood Kadın Oyuncuları

En Seksi Hollywood Kadın Oyuncuları belli olurken listeye baktığımda kendimle çeliştim kim nasıl belirledi bu güzelleri veya koca Hollywood’un başka oyuncusu mu yok dedim, fügranlardan seçimler yapsak daha güzel kişiler listede yer alabilirdi.

10- Jennifer Connelly

Genç yaşlarda Amerikaya giderek şarkıcılık kariyerine başlayan ünlü isim Jennifer Connelly seksi duruşu ve tavırlarıyla Hollywood yapımlarının dikkatini çekmeyi başararak kariyerine Film oyunculuğu ve modellik yaparak devam etme kararı aldı.

jenifer

9. Jessica Alba

seksi oyuncu etrafındaki insanlara pozitif bir enerji vererek tanınıyor, birçok kişinin söylediği şey çok cana yakın ve arkadaş canlısı bir insan olduğu , şöhreti ne kadar artarsa artsın bu özelliğini kaybetmeyerek oldukça sevilen bir karaktere sahiptir.

Jessica-Alba

8. Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence 2014 yılı Hollywood kutlamalarının en ateşli kadını seçilmişti, yer aldığı filmlerde dikkatleri her zaman üzerine çekmeyide başarmış oyuncunun güzelliği ona verilen bir hediyedir.

Jennifer-Lawrence

7. Amy Adams

Amy Adams, yılın en çekici kadınları listesine girmeyi başarırken dergilere verdiği birçok pozla gündeme gelmişti. En çok hayal edilen kadın olma ünvanı’nı elinde bulunduruyor.

amy_adams

6. Sandra Bullock

Hollywood filmlerinde yer almasıyla dünya genelinde büyük bir ün kazanan güzel oyuncuda listenin ilk sıralarında yer almayı başarırken kısa sürede büyük şöhret yakalayan en ateşli kadın ünvanına sahip oldu

Sandra-Bullock

5. Blake Lively

Yıldız olmasında ki en büyük etkenin çekiciliği ve çalışkanlığı gösterilen güzel oyuncunun şöhret basamaklarını nasıl tırmadığı ise tam bir sır!

blake-lively

4. Penelope Cruz

Dünyanın en güzel kadınları arasında gösterilen ünlü yıldız asyalı tarzı ile Hollywood’ta en başarılı isim olarak gösterilmeye devam ediyor.

sds

3. Katherine Heigl

Hakkında bişey yazmaya utandığım fotoğrafa baktıkça içimin titrediği ünlü isime ben yorum bulamıyorum.

Katherine-Heigl

2. Kelly Brook

Rol aldığı filmlerin başarıya ulaşmasındaki en büyük etken olarak gösterilen güzel oyuncu, izlecilerin büyük beğenisi kazanmasıyla kariyer yapmıştır.

Kelly-Brook

1. Kirsten Dunst

Hollywood’ta bile torpil dönüyor diye kendimi sorgulamaya başladım merak ediyorum kim neye göre seçti ve benim göremediğim nasıl bir özelliği var?

kirsten-dunst

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap