İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. En iyi Yabancı Dizi Siteleri

En iyi Yabancı Dizi Siteleri

En iyi Yabancı Dizi Siteleri

Ülkemizde hala birçok kitle altyazılı dizi ve film takip etmeyi sevmese de yabancı dizi izleyenlerin oranı her geçen gün artış gösteriyor. Özellikle internetin daha hızlı olması ve kota gibi kısıtlamaların yavaş yavaş kalkmasıyla daha popüler bir hale geldi.

Peki bu yabancı dizileri nereden izleyeceğiz ? Öncelikle Digitürk, D-smart ve TLC gibi yayın kuruluşlarından dizileri takip edebilirsiniz ancak bu kuruluşlar tüm yabancı dizilere yer veremeyebiliyor. Bu noktada dizileri takip edebileceğimiz Yabancı Dizi İzleme Siteleri devreye giriyor.

En iyiler ;

1- Onlinedizi.comOnlinedizi.com

Genellikle alt yazılı olarak dizilerin yayınlandığı ilk site, oldukça geniş bir çeviri ekibine sahipler ve ilk olarak burada yayınlanıyor. Arşivleri diğer sitelere oranla aynı ancak yeni dizilere sıkça yer vererek genişletiyorlar. Basit ve kullanışlı bir tasarıma sahip, rahatsız edici reklamlar bulunmuyor.

yabancı dizi izleme sitesi

 

2- Dizibox.com

Alt yazı konusunda hızlı olan bir diğer site yine geniş bir çeviri ekibine sahip, sade ve kullanışlı bir tasarım bulunuyor. Kullanıcıları çok fazla rahatsız etmeyen reklam kullanımına dikkat ediliyor. Tek eksi yönü ise arşivlerinden birçok popüler dizinin kaldırılmış olması ancak güncel birçok diziyi buradan takip edebilirsiniz.

dizi sitesi

3-Dizipub.com

Alt yazı konusunda başarılı bulduğumuz bir diğer sitedir. Arşivleri özellikle mini dizi ve anime arayanlar için ekstra seçenekler sunuyor. Tasarım olarak da sade ve kullanışlı bir arayüze sahip en büyük eksikleri ise yeni sekmede açılan rahatsız edici reklamlar.

dizi sitesi

4-Dizist.net

Arşivi olan güncel dizileri takip eden sitelerden bir tanesi, tasarım olarak biraz karışık olsa da idare edilebilir. Tek eksikleri ise çevirilerin biraz gecikmesi.

yabancı dizi izleme sitesi

Listede yer alan siteler tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Sıralama çevirmen ekipleri, alt yazı kaliteleri, yayın hızları, arşivleri, kullanılan reklamlar gibi kriterlere dikkat edilerek hazırlanmıştır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. En iyi haber bilgi sitesi sizsiniz izleme sitelerinin yanında sizide takip ediyorum çok iyisiniz teşekkür ederim