1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. En İyi Yabancı Aksiyon Dizileri

En İyi Yabancı Aksiyon Dizileri

En İyi Yabancı Aksiyon Dizileri

Günümüze kadar yayınlanmış ve devam eden En İyi Yabancı Aksiyon Dizileri listesini sizler için hazırladık izlemeniz gereken aksiyon dolu dizileri izlemeye başlamadan önce daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

dizilerin isimlerine tıklayarak daha geniş dizi bilgilerini edinebilirsiniz.

Daredevil

Yakında gösterime girecek olan dizide aksiyon severleri tatmin edecek sahnelerin olduğu yayınlanan tanıtım filmlerinde açıkca görülüyor marvel firması ise bu konuda bir uzman şüphesiz başarılı bir dizi olacak gibi duruyor

En İyi Yabancı Aksiyon Dizileri

Arrow

Yıllardır ekranlarda yerini korumayı başarmış en iyi aksiyon dizilerinden bir tanes olmayı başarmıştır. İlginç hayatı ile ön plana çıkan Oliver Quin karakteri şehrini korumak adına suçlularla mücadele etmektedir.

En İyi Yabancı Aksiyon Dizileri

Vikings

Vikingler ismini duyduğumuzda ilk aklımıza denizler, okyanuslar ve gemiler gelmektedir sebebi ise daha önceleri televizyon ekranlarında ve tarih kitaplarında gördüğümüz bilgilerdir. İzlenilmesi gereken en iyi diziler arasında yerini almaktadır. İşlediği dizi konusu ve senaryosuyla gerçek anlamda başarı elde etmiştir.

En İyi Yabancı Aksiyon Dizileri

The Flash

İzlemeniz gereken en iyi aksiyon dizilerinden hareketliliğin bol olduğu 2015 yapımı en iyi diziler arasındadır. Bu yıl ilk sezonu yayınlanmış olsada oldukça başarılılar.

En İyi Yabancı Aksiyon Dizileri

The Last Man On Earth

Pazar Günleri Fox ekranlarına gelen 2015’in yeni dizilerinden bir tanesi olan The Last Man on Earth özenle hazırlanmış ve konu olarak bilim kurgudan faydalansalar da insanlık adına birçok konu ve mesaj işlemektedirler ülkemizde yüksek bir popülerlik kazanamamış gibi dursada popülerliği ve izleyici kitlesi gün geçtikçe artacaktır.

En İyi Yabancı Aksiyon Dizileri

Agents of S.H.I.E.L.D.

İnsan ruhunun umudunu ve merakını gösteren bu destansı maceraya hazırlanın. Bu Süper kahramanların, uzaylıların ve olağan dışı şeylerin dünyasında mücadele edecek ekiptir. Dizi insanların durumunu süper güçleri olmayan S.H.I.E.L.D ajanlarının gözünden anlatıyor ve birlikten kuvvet doğacağını, böylece dünyada bir farklılık yaratabileceğimizi ileri sürüyor.

En İyi Yabancı Aksiyon Dizileri

Person of Interest

İçersinde bulunduğumuz teknoloji çağında hemen her yerde kamera ve telefonlar vardır veya bu işlemleri yapmaya olanak sağlayan cihazlar. Yazılım uzmanı Harold bu teknolojiyi kullanarak suçlularla mücadele etmek adına çok önemli bir yazılım yapmaya karar verir hazırlayacağı yapay zeka tüm kameraları , konuşmaları yani yaşadıkları şehirde neler yaşanıyorsa hepsini görebilecek duyabilecektir.

En İyi Yabancı Aksiyon Dizileri

Scorpion

Genellikle standart konulara sahip dizi başlangıçta oldukça keyif veren güzel bir dizidir ancak ilerleyen sezonlarda diziye yeni konular ile renk katılmaz ise izleyicilerin sıkılmaya başlıycakları kaçınılmazdır.

En İyi Yabancı Aksiyon Dizileri

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap