1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Christopher Nolan’ın Dunkirk Filminden İlk Fragman Geldi

Christopher Nolan’ın Dunkirk Filminden İlk Fragman Geldi

Christopher Nolan’ın Dunkirk Filminden İlk Fragman Geldi

Christopher Nolan’ın yazdığı ve yönettiği Dunkirk filminden ilk tanıtım fragmanı geldi. 2017 yılında vizyona girecek olan aksiyon, drama hikayesi ilk defa izleyici karşısına çıktı. Daha önce Takip (1998), Akil Defteri (2000), Uykusuz (2002), Batman Basliyor (2005), Prestij (2006), Kara Sövalye (2008), Baslangiç (2010), Kara Sövalye Yükseliyor (2012) , Çelik Adam (2013) yapımlarına imza atmış olan ünlü isim yeni filmini hem yazdı hem yönetti. Filmlerinde işlediği zeki kurgularla senaryosunu beyazperde’ye yansıtabilen ünlü isim yine çok konuşulacak bir filme imza atacak.

Dunkirk Film Oyuncuları

2017 Yılının en iddialı filmlerinden biri olmaya hazırlanan yapımda dünyanın yakından tanıdığı Tom Hardy, Cillian Murphy ve Mark Rylance rol alacak. Daha önceki yapımlarında da rol almış birçok yıldız isim bulunuyor.

Dunkirk Film Konusu

Tarihi olaylardan esinlenerek hazırlanmış olan yapım ikinci dünya savaşını konu alıyor. Belçika, İngiltere, Kanada ve Fransa’dan Müttefik askerlerinin Almanlara karşı verdiği mücadele anlatılacaktır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap