İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Dominion 3. Sezon İptal Edildi

Dominion 3. Sezon İptal Edildi

Dominion 3. Sezon İptal Edildi

SyFy 2 sezonun ardından Dominion iptal etti. Geçtiğimiz sezon izlenme oranları hızla düşen yapımın bir sezon daha devam etmesi düşünülmezken karar olumlu çıkmıştı ancak 3. sezon için bu onay olmayı başaramadı. Rayting sevinde çok ciddi düşüşler yaşadığı için iptal edilen yapım kesin olarak bitirildi. İlk açıklamanın ardından konuşan yapımcılar da farklı bir kanalla anlaşmayı düşünmediklerini aktardılar.

Kısaca diziyi hatırlamamız gerekirse tanrının ortadan kaybolmasıyla cennette bir takım anlaşmazlıklar başlamış melekler dünya’ya inmişlerdi. İnsan ırkının son bulmasını isteyen meleklerinle beraber insanlığı kurtarmak isteyen olarak farklı gruplara ayrıldılar. Uzun yıllar süren savaşın ardından seçilmiş kişi ortaya çıkarak gizemlere cevap vermesi bekleniyordu. Dizinin başlangıçları ne kadar iyi olsa da ilerlemeler oldukça anlamsız olunca büyük bir takipçi kitlesi kaybetti ve iptal.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (5)

  1. ya çıldırıyorum abi ne demek iptal oldu. her şey yeni başlamıştı bi kere bu ne ya gösterip vermeyen kız gibi saçma sapan ergen dizileri devam ediyor bu mu etmiyor tanrım N E D E N

  2. Saçma saçma diziler yayında bu dizi bence güzeldi haksızlık oldu diyebilirim üstelik çok güzel bir kurguda kaldılar

    • Bence özellikle son bölümleri 10 numara 9 yıldızdı 1. sezonda bitmesini beklerdim ben ama 2 sezonda niye anlamadım asıl olay bence şimd başlıyordu

  3. lucifer geliyordu efso olacaktı ne güzel of. aptal aptal filmler hala yayında ama.

  4. bari final yapsalardı….:(((