İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Dark Matter Başlıyor !

Dark Matter Başlıyor !

Dark Matter Başlıyor !

Yeni dizi Dark Matter yayın tarihinin açıklanmasının ardından Fragmanı’da yayınlandı. Yakından tanıdığımız Syfy kanalının başarı elde etmesini hedeflediği yeni dizilerinden bir tanesidir, fragman ve dizi konusu dışında fazla detay verilmesede çok izlenilecekler arasına girmesi kaçınılmaz gibi duruyor.

Yayın tarihi 13 Haziran olan dizi önümüzdeki aylarda ekranlarımıza gelecek gibi duruyor. Dizi konusunda ise bir grup insanın bir anda kendilerini uzay boşluğunda bir gemide bulmalarıyla başlıyor ancak hiçbir şey hatırlamıyor , oraya nasıl geldikleri veya kim oldukları tamamen bir gizem olsa da hayatta kalabilmek için hepsinin takım çalışması yapması gerekiyor.

detay :Dark Matter Konusu

Arama Terimleri: https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1828 iHXN1ljISkKCJRpk1H-RjpmOzJa9RJbWgWIdye3MaDU e34fb76993cdcea3723c588855c62a0b998a48da&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXmeppkgUc0YD4hgzqAYr5iuW
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap