İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Daredevil 3. Sezon Onayı

Daredevil 3. Sezon Onayı

Daredevil 3. Sezon Onayı

Daredevil 3. sezon onayı aldı mı devamı olacak mı ? 18 Mart tarihinde yayınlanan 2. sezonu birçok fan tek seferde bitirerek 13 bölümü de izledi sezon finalinin hemen ardından akıllara gelen ilk soru ise devamı olacak mı oldu. Netflix yönetilen sorularda ise bunun onlarla bağlantılı olmadığını Marvel’ın devam serisi hazırlaması halinde dizinin 3. sezonun olacağını söylediler.

Marvel cephesinde yapılan açıklamada ise “Daredevil geri dönüyor” söylemi 3. sezon onayını vermiş oldu. İki taraf arasında resmi olarak henüz açıklanmamış olsa da iki tarafta dizinin devamını istiyor. Orjinal netflix dizileri arasındada gösterebileceğimiz en başarılı yapımlardan biri olduğunuda göz önünde bulundurursak resmi açıklama kısa süre içinde gelecektir.

Daredevil 3. Sezon ne zaman

Bir diğer merak edilen soru dizinin yeni sezonu ne zaman başlayacağı bu konuda iyi bir haber veremiyoruz. Netflix haftalık yayınlarla aylara bölerek dizi yayınlamamasının en kötü yönü sezon aralarında daha fazla beklememize yol açıyor ve şunu belirtebiliriz ki yeni sezon 2017 ‘den önce gelmeyecektir.

22.07.2016 Haber güncellemesi

Tahmin ettiğimiz gibi dizi devam ediyor resmi açıklamada yapılarak yakında geliyor açıklaması yapıldı. 2017 yılının ilk çeyreğinde 3. sezonun yayınlanacağını düşünüyoruz. Ek olarak kısa bir video yayınlanarak duyuru yapıldı.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (6)

  1. NEZAMAN GELİYO ARTIK YA

  2. abı 3 gunde 2 sezonu ızledım 2017 yı nasıl beklıycem

  3. acaip saçma 2017 de neymiş ya.

  4. abi nasıl beklenmez ya bu dizi çıldırdınız mı 2 şer 3 er kez bitirdim ve sıkılamıyorum…

  5. 2017 ne abi kafayı yerim