1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Daredevil 3.Sezon Onaylandı

Daredevil 3.Sezon Onaylandı

Daredevil 3.Sezon Onaylandı

Daredevil 3.Sezon Netflix tarafından onaylandı. Dizinin 3.sezon’u daha önce zaten onaylanmıştı fakat çok gecikeceğini biliyorduk. Yeni güncelleme ile dizinin bu yıl içinde yayınlanacağı kesinleşmiş oldu.

Daha önceki haberimizde Daredevil 3.Sezon 2019’da bekliyorduk. Bu haber bizi son derece heyecanlandırdı. Özellikle ülkemizde dizinin çok fazla hayranı var.

darede - Daredevil 3.Sezon Onaylandı
İlgili Yazı

Daredevil 3.sezon 2019’a ertelenebilir!

The Defenders’in 2017’de Netflix’de prömiyeri olsa da, 2018 Daredevil kahramanının yılı olduğu anlaşılıyor. Tüm Defenders ekibinin yeni sezonları bu yıl belli oldu.

Netflix Q2 kazanç bilgilerinin açıklanmasının ardından listenin sonlarına doğru, Sarandos, 2018’in ikinci yarısında sevilen Netflix şovlarının yeni sezonlarını geri getirme fırsatından bahsetti. Şaşırtıcı şekilde, Daredevil’in adı bu listenin bir parçasıydı.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap