1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Da Vinci’s Demons 3. Sezon Tüm Bölümleri Yayınlandı

Da Vinci’s Demons 3. Sezon Tüm Bölümleri Yayınlandı

Da Vinci’s Demons 3. Sezon Tüm Bölümleri Yayınlandı

Uzun bir aranın ardından dönüş yapan Da Vinci’s Demons 3. Sezon Tüm Bölümleri Yayınlandı. Yaklaşık bir yıllık bekleyiş son bulurken sürpriz bir şekilde tüm bölümler STARZ tarafından paylaşıldı. Yaz aylarında dizini iptal edilmesi gündeme getirilmişken öyle bir şeyin söz konusu olmadığını ancak 3. sezonun final olacağını açıklamışlardı. Merak edenler 10 bölümden oluşan final değil tüm bölümler yayıncı internet kanalı tarafından toplu olarak kullanıcılarına sunuldu.

Tüm bölümleri nasıl izleyeceğini merak edenler ise bir süre daha beklemek zorunda sürpriz bir şekilde geldiği için İngilizce dahil alt yazıları bulunmuyor. Ancak ingilizce halini resmi web sitesi üzerinden bulabilirsiniz. Ancak girdiğinizde ülkeniz için kullanıma uygun değildir. ibaresiyle karşılaşıp üye olmanıza izin vermeyecektir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap