İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Constantine Kesin Olarak İptal Edildi

Constantine Kesin Olarak İptal Edildi

Constantine Kesin Olarak İptal Edildi

Supernatural dizisinin yerini alması planlanan Constantine ilk sezonun yayınlanması ile izleyicilerin ilgisini çekememiş gibi duruyor. Geçtiğimiz aylarda yayınlandığı kanalın iptal listesinde bulunması ile kanal ile olan anlaşmaları sona ermişti ancak senaristi Daniel Cerone birçok fanı olduğunu ve bu şekilde dizinin son bulmayacağı konusunda kararlıydı önce kanal devam mı / iptal mi konusunda fanların düşüncelerini aldı ve olumsuz sonuç karşısında kesin olarak anlaşma iptal edildi

Constantine hiçbir kanal kabul etmedi

Daniel Cerone dizisinin başarılı olduğu konusunda ısrarcıydı ve son bulmasını istemiyordu, başka kanallar ile görüşmeler yapılsa da hiçbir kanal diziyi kabul etmedi sebebi ise reyting oranlarının dizinin maliyetine göre düşük olmasıydı, son olarak Warner Bros stüdyolarında çekilen dizinin sözleşmesinin de iptal edilmesi Constantine veda ettiğimiz gerçeğini kesinleştirdi.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap