1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Cleverman 2. Sezon Onayı Aldı

Cleverman 2. Sezon Onayı Aldı

Cleverman 2. Sezon Onayı Aldı

Sundance, Cleverman 2. sezon onayını verdi. 1 Haziranda yayınlanan yeni dizi ilk bölümüyle onay almayı başardı. İngiliz dizileri arasına yeni katılan yapım birinci bölümüyle başarılı olacağını kanıtlarken beklentilerin üzerinde bir ilgiyle karşılaştı. Ne kadar bir İngiliz yapımı olsa da ünlü Amerikan oyuncularıyla karşılaştık. Özellikle bilim kurgu kategorisinde dizi severlerin takip etmesini önerdiğimiz yapım hakkında cleverman dizi sayfasından daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Dünyanın dışlanmış insanlarını konu alan yapımda neler olduğunu ilk bölümde anlamak biraz zordu. Kıllı insanların yanında fakirlerinde yaşamaya zorlandığı dışlanmış bir bölge bulunuyor. Güçlü insanlara karşı yaşanacak bir ayaklanmada sıra dışı yaratıklarda yer alacak gibi gözüküyor.

ABC TV ve SundanceTV’de yer alan yapım dünya genelinde gösterimi yapılırken İMDB üzerinde 6.0 gibi bir puanda kaldı ancak bu sonuç puanlamanın ne kadar gerçeği yansıtmadığını bir kez daha gösterdi. Özellikle son dönemlerde başlayan saçma uyarlama dizilerin 8.0+ puan aldığı bir yerde farklı yaratıcı bir senaryonun 6 puanda kalması imdb’nin güvenilmez olduğunu gösteriyor. SyFy’nin saçma dizileri yanında başarılı bir yapım olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle birçok dizi sezon arasındayken değerlendirilebilir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap