İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Blindspot 2. Sezon Onayını Aldı

Blindspot 2. Sezon Onayını Aldı

Blindspot 2. Sezon Onayını Aldı

NBC ekranlarının 2015 yapımı aksiyon, gizem dizisi blindspot başlamasının hemen ardından tam sezon siparişi almayı başarmıştı. Henüz 3 bölümünün yayınlanmasıyla onayları alarak başarılı bir reyting oranına ulaşan yapım 2. sezon onayını almayı başardı. Onaydan çok sipariş sistemi ile dizileri yayınlayan NBC yeni sezon için sipariş verip onaylamış oldu.

Vücudunda gelecekte yaşanacak olayları gösteren gizemli dövmeler ile karşımıza çıkan yapımın en merak edilen konusu dövmelerin nereden geldiği ve Jane’nin küçükken kaçırılan kız olup olmadığı DNA’sı ne kadar eşleşiyor olsa da diş örnekleri başka bir bölgede doğmuş olduğunu gösteriyor. Tüm olaylar değerlendirildiğinden gelecekte yaşamış olabileceği fikrini akıllara getirirken birçok insanın ölümüyle sonuçlanmış olayları engellemek için tekrar geçmişe gönderilmiş olma ihtimali güçlü kalıyor. Yıllar boyunca herhangi bir kaydı olmayıp neler yaşadığı da bilinmeyen Jane hala büyük bir gizemi korumaya devam ederken birçok sorunun cevabını 2. sezon alacağız gibi duruyor. Blindspot 2. Sezon ne zaman olacağı ise henüz netlik kazanmadı.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. Etkileyici ve meraklandırıcı bir dizi .
    Etkileniyor insan .

  2. birinci sınıf bir dizi