1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Black Mirror 5.Sezon Onayını Aldı

Black Mirror 5.Sezon Onayını Aldı

Black Mirror 5.Sezon Onayını Aldı

Netflix’in Emmy ödüllü serisi Black Mirror 5.sezonunun yenilendiğini açıkladı. 5.sezon Kaç bölüm k olacağı hakkında detaylar verilmedi ancak Netflix geçtiğimiz sezonlara göre davranırsa planlarına göre dizi 6 bölüm olacağı tahmin ediliyor.

Charlie Brooker tarafından hazırlanan seri, Tekno Paronoya temalarını kullanarak kesintisiz, keskin bir hikayenin yer aldığı birbiririnden bağımsız her bölümle birlikte modern dünyayla birlikte kolektif rahatsızlığımızın farkına varan bir antoloji dizisidir. Teknoloji sorgulamadan, hayatımızın her yönünü değiştirdi; Her evde, her masa, bir bilgisayar ekranında, her bir akıllı telefon – bir Black Mirror yansıması.

Black Mirror’un 4. sezonunda Netflix’te altı yeni bölüm ve neredeyse tüm dizinin sona ermiş gibi hissettim ama bir sonun başlangıcı oldu. Daha önce Netflix’e geçmeden önce BBC’de yayınlandı.

Dizide hangi oyuncalar Rol Amıştı?

Tek seferlik bölümlerinde Daniel Kaluuya (Get Out), Toby Kebbell (Dawn of the Planet of the Apes), Jodie Whittaker (Doctor Who), Hayley Atwell (Marvel’s Agent Carter), Domhnall Gleeson (Star Wars: The Last Jedi) , Jon Hamm (Mad Men), Bryce Dallas Howard (Jurassic World), Tim Van Patten (Game of Thrones)  gibi kamera önünde hayranlıkla takip edilen kişiler yer aldı.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)