1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Billions 2. Sezon Onayını Aldı

Billions 2. Sezon Onayını Aldı

Billions 2. Sezon Onayını Aldı

Billions 2. Sezon Onayını Aldı, Showcase tarafından hazırlanan drama yapımı 2016 yılının ilk aylarında ekran karşısına çıkarken kısa sürede başarı elde etti. İlk sezonunda 12 bölüm yer alan dizi henüz 2. bölümünün yayınlanmasıyla onayı kaparak ne kadar iddialı bir yapım olduğunu olacağını gösterdi.

Billions nasıl bu kadar hızlı onay aldı diye merak edenler için dizinin yapım ekibinin ve oyuncularının standartların üzerinde kaliteli isimlerden oluşması işleri kolaylaştırdı. İlk bölüm 1.1 milyon izlenme alırken kanal standartlarında kaldı ancak 2. sezon onayı almasını kolaylaştıran dizinin gündem oluşturarak kısa sürede kendinden söz ettirmesi oldu ve 2. bölümde yükselen trend onay getirdi.

Billions 2. Sezon ne zaman başlayacak ?

Onayı alan dizinin başlama tarihi hakkında ise net bir açıklama yapılmadı. Ancak yılın ilk çeyreğinde gelmesi bölüm sayısının az olması nedeniyle yıl sonuna doğru yeni sezon başlayabilir ve 2017 yılını beklemeyebiliriz. Yeni bilgilerle beraber güncelleme yapılacaktır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap