İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Beauty and the Beast 5. Sezon İptal Edildi

Beauty and the Beast 5. Sezon İptal Edildi

Beauty and the Beast 5. Sezon İptal Edildi

Güzel ve çirkin olarak tanıdığımız, Beauty and the Beast 4 sezonun ardından iptal edildi. Eylül 2015’de final yapan dizi kesin olarak iptal edildi. Finalinin dahi 880.000 izleyici seviyesinde kalması yayınlandığı kanal The CW tarafından olumsuz karşılandı. Büyük bir takipçi kitlesine sahipken bir anda takipçi kaybetmesi iptal edilmesine neden oldu ancak dizi 5. sezon için iptal edildi.

Çekimleri yapılan ve 2016 yaz sonunda yayınlanması düşünülen 4. sezon 13 bölüm olarak izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor ancak ne kadar başarılı bir sezon hazırlasalar da kanal yapımı sona erdirdi ve son sezon olarak karşımıza çıkacak tek beklenti ise final sezonu olarak hazırlanması ve yapımın yarıda bırakılmaması yönünde çünkü yapılan açıklamada ısrarla final sezonu vurgusu yerine iptal edildiği açıklandı.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap