İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Aşk Yeniden Şaziment kimdir ?

Aşk Yeniden Şaziment kimdir ?

Aşk yeniden dizisi bitcek mi ? bitiyor mu ? konuları çok hızlı ilerliyor derken son bölümlerin gizemli karakterlerinden bir tanesi Şaziment oldu peki bu şazment kimdir?

İlk bölümlerinden bu yana bilgisayar başından kalkmayan sabahtan akşama kadar internette okey oynayan bir kız olarak yansıtılan şaziment günümüzde gençlerin sosyal ağlara bağımlılığını vurguluyor çevrenizde tüm boş zamanı internette geçiren buna benzer insanlar muhakak vardır, bir nevi onları hedef aldıkları karakteri gün geçtikçe gizemli hale getirerek birçok insana kim sorusunu sorduruyor ancak kimse bilmiyor.

Şuana kadar merak edilen karakteri kimin canlandıracağına karar verilmiş değil güzel bir kız mı? yoksa çirkin bir kız mı olacağı bilinmiyor.

Son bölümünde Cemilin aşk mektubu ile kimliğinin açıklanılacağı düşünülürken, annesinin ona yazıldığını düşünmesi yine şazimentin gizemini korumasına neden ama yakında kim olduğunu öğreneceğimizi düşünüyorum.

Kimdir? bilemem ama nasıl bir karakter olacağını tahmin etmek zor durmuyor ; Kilolu , annesi boylarında veya hafif kısa , siyah saçlı , hafif beyaz tenli ve konuşma tarzıda annesine yakın bir kişi şaziment rolünü üstlenecektir.

Ve beklenen karakter ortaya çıktı! Aşk yeniden bitiyor mu derken iki sezonundur merakla beklediğimiz şaziment sonunda bilgisayar başında görüldü.

Peki Kimdir Bu şaziment ?

Erkek bir karakterin kadın kılığında rol almışcasına ilginç bir yapıyla karşımıza çıkıyor.

aşk yeniden şaziment

Yılların intikamı, bilgisayar başından kalkmayarak tüm dengelerini şaşırmış olan şazimentin bakıma girme vakti. Düğün hazırlıkları yapılırken karşımıza çıkan karakterin kişisel bakımlarını dahi yapmadığı anlaşılınca kızlar bir araya gelerek onu yeni baştan yaratmaya karar verdiler.
aşk yeniden şaziment

Bakım yapalım güzelleşecek, beklediğimiz karakter sonunda gelirken şimdi merak edilen soru ise Aşk yeniden Şaziment in gerçek adı nedir ? Miray Akovalıgil isimli oyuncu tamamen bir bayandır ve oyunculuk kariyerine Tv ekranlarında yeni başladı diyebiliriz.

Arama Terimleri: aşk yeniden şaziment erkek mi
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (7)

  1. Hayır

  2. eyer iki hafta sonra şaziment çıkmazsa meraktan çatliyacağıma bi daha filmi izlemem daha iyi