İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Angel From Hell 2. Sezon İptal Edildi

Angel From Hell 2. Sezon İptal Edildi

Angel From Hell 2. Sezon İptal Edildi

CBS komedi kuşağı için hazırladığı yeni dizisi Angel From Hell 2. sezon iptal edildi. Yılın başında ekranlara gelen yapım senaryosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Ancak komedi alanında güldürmeyi ve eğlendirmeyi başaramasa da takip ettiğimiz diziler arasında yer almıştı. Dizinin ilerleyen bölümlerde daha ilginç konulara değinerek devam edeceğini düşünürken beklenen açıklama geldi.

Gelen bilgilere göre dizi CBS takviminden çıkarıldı. Yani ilk sezonunda yer alan 13 bölümü dahi tamamlayamadan ekranlara veda edecek son karar 11 Şubat tarihinde yayınlanacak 6. bölümde belli olacak şimdilik CBS dizi takviminde gözükse de dizi kaldırıldı ve yerine The Big Bang Theory’in eski bölümlerine yer verilecek en azından ilk sezonu tamamlamasını tercih ederdik özellikle son bölümde ufak bir yükseliş trendine girmeyi başarmıştı.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap