1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. ‘Agents of SHIELD’ 6.sezon 2019’un Yazına Kadar Gelmeyecek
reaksiyion-kizgin

‘Agents of SHIELD’ 6.sezon 2019’un Yazına Kadar Gelmeyecek

‘Agents of SHIELD’ 6.sezon 2019’un Yazına Kadar Gelmeyecek

Önceki yazımızda “Agents of SHIELD 6.sezon onaylandı” başlıklı bir haber yayınlamıştık fakat iyi haberle birlikte birde kötü haberimiz var. Herkesin popüler Marvel dizisinin yeni bir bölümünü izlemesi biraz zaman alacak.

agents of shield 6.sezon  - 'Agents of SHIELD' 6.sezon 2019'un Yazına Kadar Gelmeyecek
İlgili Yazı

Agents of SHIELD 6.Sezon Onaylandı!

Bu sabah ABC, Agents of SHIELD‘in sadece 13 bölüm olarak belirlenen 6.sezonunun, bu Cuma sezon finalinden yaklaşık bir yıl sonra 2019 yazına kadar yayınlanmayacağını açıkladı. ABC, dizinin finali olarak yayınlanacak sezonun geri dönmesinin bir yıl süreciğini belirtti.

Agents of SHIELD 6.sezon

Bu durum tam anlamı ile bir hayal kırıklığı olarak görülürken, Marvel hayranları için gerçekten heyecan verici bir gelişme olarak da değerlendirilebilirdi. 6.sezon, gelecek yaza kadar yayınlanmasa, 3 Mayıs 2019’da sinemalarda gösterime girecek olan Avengers 4’ün olaylarından sonra gelecek. Böylece dizi sinematik evrenle bir kez daha bağlanıyor kapıyı açık bırakıyor, böylece temas hiç kesilmemiş oluyor.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap