1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Aftermath Dizi 2016

Aftermath Dizi 2016

Aftermath Dizi 2016

Aftermath Tanıtımı
SyFy’den yeni dizi Aftermath, olası bir kıyamet sonrasını konu alan yapım için Halfire Entertainment ile anlaşan kanal ilginç bir dizi ortaya çıkartacak gibi duruyor. Kıyamet sonrası denildiğinde akıllara ilk olarak aksiyon gelse de drama ağırlık olacağı vurgulandı. Aftermath’in bir zombi oyunu ve filmi olduğunuda göz önünde bulundurursak olası senaryo şekilleniyor. Dizi senaryosu, William Laurin ve Glenn Davis tarafından kaleme alınacakken, yönetmeni Jason Stone olacaktır. Başrol oyuncuları, The Killing‘den Julia Sarah Stone ve Levi Meaden, Deadpool’den Taylor Hickson ve 24’den Leslie Hope olacaktır. Dizinin çekimleri 2 Mayıs tarihinde başlayacaktır. Yaz ayının ortalarında dizinin gösterime sunulması planlanıyor.

Aftermath Konusu

Kıyamet sonrası hayatta kalmayı başaran bir ailenin çevresinde geçecektir. Dünyaya çarpan meteorlar, depremleri ve fırtınaları tetikleyerek çok sayıda insanın ölmesine neden olur ancak en büyük problem vebanın yayılmasıyla başlar. Hastalığın bulaştığı insanlar doğaüstü yaratıklara dönüşmeye başlamaktadır.

Aftermath oyuncuları, fragmanı ve diğer bilgileri geldikçe yenilikler güncellenecektir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (4)

Yapılan Yorumlar (4)

  1. Merakla bekliyorum bu diziyi teşekkürler bilgi için

  2. Buraya bi yere izleyebileceğimiz bir link koyabilir misiniz

  3. google a aftermath yazdığımda kore dizileri geliyo ne alaka 🙂

    • Daha önce aynı isimle yapılmış bir kore dizisi bulunuyor gündemde daha önce yer aldığı için sıralamalarda üst sırada dizinin başlaması ile gerileyecektir 🙂