1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. The Walking Dead 7. Sezon 4. Bölüm Türkçe Altyazılı

The Walking Dead 7. Sezon 4. Bölüm Türkçe Altyazılı

The Walking Dead 7. Sezon 4. Bölüm Türkçe Altyazılı

The Walking Dead 7. sezon 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm “Service” ismiyle 13 Kasım’da AMC ekranlarına gelecektir. Dizide heyecanın artmaya başlayacağı bölümde Negan grubumuzu ziyarete geliyor. Görüntülerin bir kısmını 2. bölüm fragmanında görmüştük ancak Carl’ın geçtiğimiz sezon sonrası neler yaptığını ve ezekeil’in diziye dahil oluşunu gösteren ara bir bölüm izledik.

Son bölüm’de ise Daryl konu alan bir bölüm gösterildi. İlk oylamara göre imdb üzerinde 9.2 puan alan bölüm başarılı gösterildi. Yeni sezon’da ilk bölüm 8.3 milyon izlenme ile reytingleri zorlarken ikinci bölümde 6.09’a üçüncü bölümde ise 5.7 milyona gerileyerek büyük bir düşüş yaşadı.

The Walking Dead 7. Sezon 4. Bölüm Türkçe AltyazılıFragmanı


Not: Dizi nereden izleyebiliriz soruları sık geliyor. Dizibox, onlinedizi, dizilab, dizimag, dizipub, yabancıdizi, gremots, dizi720p gibi birçok site telif hakları nedeniyle diziyi kaldırdı. Ayrıca divxplanet’de Türkçe altyazı hazırlanmayacağını uyarı aldıklarını duyurdu yani 21:30’da FX’de izleyebilirsiniz. twd 7×04 promo, twd 7×04 fragmanı

The Walking Dead 7. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Türkçe Altyazılı Yeni

Arama Terimleri: the walking dead 7 sezon 4 bölüm
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap