İlginizi Çekebilir!
 1. Ana Sayfa
 2. Dizi Haberleri
 3. The Walking Dead 7. Sezon 3. Bölüm Türkçe Altyazılı

The Walking Dead 7. Sezon 3. Bölüm Türkçe Altyazılı

The Walking Dead 7. Sezon 3. Bölüm Türkçe Altyazılı

The Walking Dead 7. Sezon 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı. AMC’nin ünlü zombi drama dizisi yeni bölümü ‘The Cell’ ile 6 Kasım Pazar gecesi ekranlara gelecektir. Sezona duygusal bir giriş yapan dizi fan kitlesini büyük ölçüde üzmüştü. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde Glenn karakterinin diziye veda etmesi milyonlarca insanı üzerken diziye yeni karakterler dahil oldu.

Sezonun üçüncü bölümü hücre Daryl’i konu alıyor. Negan gruptan sadece Daryl rehin alırken onu bir sığınağa hapsediyor.

 

The Walking Dead 7. Sezon 3. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı


 

The Walking Dead 7. Sezon 3. Bölüm 2. Fragmanı (Bölümden kesit)

 

 

The Walking Dead 7. Sezon 2. Bölüm incelemesi

Geçtiğimiz sezon Carol’ın artık kimseyi öldürmek istemiyorum kararıyla gruptan ayrılmak istemişti. Gruptan uzaklaşırken saviors’la karşılaşarak ağır yara almıştı. Yeni sezonda Carol’ın sağlığını yeniden kazandığı bir bölüm izlendik ancak bu bölümün önemli karakteri diziye yeni katılan Ezekiel ve topluluğu oldu. Sezon sonuna doğru yaşanacak Negan’a karşı ayaklanmada bu grubun büyük bir rol oynayacağını söyleyebiliriz. Ezekiel biraz deli, biraz barış yanlısı bir karakter gibi gözükse de planlı olarak hareket ettiğini söyleyebiliriz.

Saviors halkından gizlemesi, halkının gerektiğinde savaşçı bir topluluk olduğunu gösteriyor. İlerleyen bölümlerde Rick ve grubumuzla birleşerek Negan harekatında önemli bir güç olarak yer alacaktır. Bölümü değerlendirecek olursak akıcı bir o kadarda sakindi yeni grubu tanımamız için güzel bir bölüm oldu.The Walking Dead 7. Sezon 4. Bölüm Fragmanı

Not: Dizi nereden izleyebiliriz soruları sık geliyor. Dizibox, onlinedizi, dizilab, dizimag, dizipub, yabancıdizi, gremots, dizi720p gibi birçok site telif hakları nedeniyle diziyi kaldırdı. Ayrıca divxplanet’de Türkçe altyazı hazırlanmayacağını uyarı aldıklarını duyurdu yani 21:30’da FX’de izleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: the walking dead 7 sezon 3 bölüm türkçe altyazılı izle, twd 7 sezon 3 bolum
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (8)

 1. Bana nerden izleyebilecegimi söyliyebilirmisiniz çıldırıyorum

 2. NERDEN IZLEYEBİLİRİM

 3. 7.sezon 3.bölümü izleyemiyorum.yardımcı olurmusunuz

 4. 7.sezon 3. Bölüm u bulamıyorum

 5. Nerden izliycez

 6. Gayet keyifli dingin bir bölümdü surekli aksiyon olmaz

 7. Carol’ın hareketleri çok uzatıldı sıkıcı hale gelmeye başlamıştı

 8. Bir hafta beklemeye değer bir bölüm değilde eh işte