1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Dizi Fragmanları
  3. Heroes Reborn 1. Sezon 13. Bölüm Final Fragmanı

Heroes Reborn 1. Sezon 13. Bölüm Final Fragmanı

Heroes Reborn 1. Sezon 13. Bölüm Final Fragmanı

Heroes Reborn 1. Sezon 13. Bölüm Fragmanı yayınlandı ancak diziyi takip edenler için kötü bir haber vermemiz gerekiyor. Yapım mini dizi olarak başlamıştı ancak ilk bölümlerinin izlenme sayısının beklenenden yüksek olması 2. sezon olma ihtimalini güçlendirirken son bölümlerde düşen reyting 2. sezonun iptal edilmesine neden oldu ve 21 Ocak 2016’da yayınlanacak bölümüyle ekranlara veda edecek…

İlk dizisi de iptal edilerek ekranlara veda etmişken yapımın kaderi hiç yolunda gitmiyor. Ne kadar iptal ediliyor olsa da efsaneleşmiş diziler arasında yer almayı başarıyor. Alanında sahip olduğu senaryosunun orjinalliği ve olay akışları yapımın önemli bir başarı olduğunu kanıtlasa da izleyicinin yayın saatlerinde mevcut kanalından takip etmemesi ve reytinglerin düşüşü iptal edilmelerine neden oluyor.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (2)

Yapılan Yorumlar (2)

  1. off.en sevdiğim diziydi.Bitmesi kötü olur 🙁